Ferăstrău pendular dublu ALFAMACCHINE T350
Ferăstrău dublu pentru tăiere la unghiuri de 45 de grade
Diametru disc: 350 mm
Diametru orificiu lamă: 30 mm
Viteză de rotație a discului: 3000 rpm
Godpfx Aewwhhdelneit
Motoare: 2×1,5 kW
Necesar de aer comprimat: 5-7 bar
Lățime de tăiere: 15-80 mm
Înălțime de tăiere: 10-80 mm
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Diametru disc: 350 mm
Diametru orificiu lamă: 30 mm
Godpfx Aewwhhdelneit
Motoare: 2×1,5 kW