Atlet UFS250DTFVRF480
VB plus TVA
An de fabricație
2007
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Winterswijk Olanda
Camion de transport cu patru sensuri Atlet UFS250DTFVRF480
more Images
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Camion de transport cu patru sensuri
Producător:
Atlet
Model:
UFS250DTFVRF480
Număr de mașină:
UFS46430/06
An de fabricație:
2007
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Ore de funcționare:
9.012 h
Preț și locație
VB plus TVA
închiriere:
este posibil
Locația vânzătorului:
Koningsweg 219, 7102 DT Winterswijk, Olanda Olanda
Sunați
Detalii tehnice
Capacitate de încărcare:
2.500 kg
Înălțime de ridicare:
4.800 mm
Tip combustibil:
electric
Tip catarg:
triplex
Înălțime de construcție:
2.600 mm
Tip de transmisie:
Elektro
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A216-10713
Număr de referință:
771
Actualizare:
ultima dată la 28.03.2026
Descriere
Stivuitor retractabil cu patru căi
tip șasiu: UFS46430/06
centrul de greutate al sarcinii: 500
Tip mast: triplex
Gedpfxsyxuh He Ah Nsbl
Stare: gata de utilizare și pe deplin funcțional
Stare tehnică: bună
Anvelope față: poliuretan
Anvelope spate: poliuretan
Baterie Volt: 48V