CompAir D75HSR-10W
An de fabricație
2009
Stare
Utilizat
Locație
Rauhenebrach Germania
Compresor de aer CompAir D75HSR-10W
more Images
CompAir D75HSR-10W
CompAir D75HSR-10W
CompAir D75HSR-10W
CompAir D75HSR-10W
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Compresor de aer
Producător:
CompAir
Model:
D75HSR-10W
An de fabricație:
2009
Stare:
folosit
Preț și locație
Locație:
Karbacher Str. 24, 96181 Untersteinbach Rauhenebrach, Deutschland Germania
Descriere
GDLK-003-GK
Compresor de aer comprimat, marcă CompAir, tip: D75HSR-10W, 75 kW, compresor interschimbabil 2S7, volum flux 11,9 m³/min, 10 bar, presiune de admisie 1 bar, 3700 rpm, an fabricaţie 2009