Date tehnice:
>> An fabricație: 1992
>> Nr. serie: 1673
Interval de prindere:
>> Suprafețele de fixare ale căruciorului port-sculă: 500 x 180 mm
>> Diametrul maxim al sculei între puncte: 130 mm
>> Diametrul maxim al sculei în montare suspendată pe capul universal divizor: 620 mm
>> Lungimea maximă a sculei între puncte: 270 mm
>> Lățime caneluri T pe baza mașinii: 12 mm
>> Lățime caneluri T pe capul de rectificare, cărucior și accesorii: 8 mm
Câmp de mișcare:
>> Cursă de lucru
Cursă rectificare: 190 mm
Cursă rectificare la șlefuire spiralată: 190 mm
Reglaj transversal cărucior port-sculă: 100 mm
Reglaj vertical cap de șlefuire: 325 mm
Reglaj longitudinal ax rectificare: 5 mm
>> Reglaje grosiere:
Port-sculă: 220 mm
Suport cap de șlefuire: 800 mm
Cap universal divizor pe cărucior port-sculă: 330 mm
>> Unghiuri de pivotare:
Suport cap de șlefuire: 360°
Cap de șlefuire: 360°
Port-sculă: 360°
Ax de rectificat:
Motor trifazat 1,1 kW la 2800 rpm
Turații arbore, reglabile continuu: 2.000 – 10.000 rpm
Gbsdpfoxu E Nqox Ah Nel
Diametru maxim disc de șlefuit: 125 mm
Diametru maxim disc de debitare: 200 mm
Dimensiuni:
Greutate: 520 kg
Dimensiuni (Adâncime x Lățime x Înălțime): 800 x 1100 x 1760 mm
Necesar spațiu (inclusiv operare): 2,5 x 2,3 m
Accesorii și echipare:
1 buc dulap pentru scule cu conținut
>> Vezi poze
Despre mașină:
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Date tehnice:
>> An fabricație: 1992
>> Nr. serie: 1673
Interval de prindere:
Câmp de mișcare:
>> Cursă de lucru
Cursă rectificare: 190 mm
>> Reglaje grosiere:
Port-sculă: 220 mm
Suport cap de șlefuire: 800 mm
>> Unghiuri de pivotare:
Suport cap de șlefuire: 360°
Cap de șlefuire: 360°
Port-sculă: 360°
Ax de rectificat:
Gbsdpfoxu E Nqox Ah Nel
Dimensiuni:
Greutate: 520 kg