Festo ADVUL-80-280-P-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru compact Festo ADVUL-80-280-P-A
more Images
Festo ADVUL-80-280-P-A
Festo ADVUL-80-280-P-A
Festo ADVUL-80-280-P-A
Festo ADVUL-80-280-P-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru compact
Producător:
Festo
Model:
ADVUL-80-280-P-A
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locația vânzătorului:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germania Germania
A411-9554
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru de aer, cilindru standard, cilindru de blocare
-Festo tip: ADVUL-80-280-P-A
-Piston: Ø 80 mm
-Tijă piston: Ø 20 mm
-Cursă: 280 mm
-Presiune maximă: 10 bar