Festo DGS-25-140
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindri pneumatici Festo DGS-25-140
more Images
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindri pneumatici
Producător:
Festo
Model:
DGS-25-140
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A422-8570
Număr de referință:
Descriere
- Cursă: 140 mm
- Diametru piston: 25 mm
- Tijă piston: 10 mm