Festo DGS-40-350-PPV
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DGS-40-350-PPV
more Images
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DGS-40-350-PPV
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locația vânzătorului:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germania Germania
A343-5486
Număr de referință:
Descriere
-Cursă: 350 mm
-Piston: Ø 40 mm
Gjdpfx Aledk I T Tsnsub
-Tijă piston: Ø 16 mm
-Lungime totală: 580 mm
-Lungime totală extinsă: 930 mm