Festo DN-80-25-PPV
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DN-80-25-PPV
more Images
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DN-80-25-PPV
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locația vânzătorului:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germania Germania
A342-8304
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, cilindru standard, cilindru de blocare
- Producător: Festo
- Tip: DN-80-25-PPV
- Piston: Ø 80 mm
- Cursă: 25 mm
- Presiune maximă: 12 bar