Festo DNC-32-300-PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindri pneumatici Festo DNC-32-300-PPV-A
more Images
Festo DNC-32-300-PPV-A
Festo DNC-32-300-PPV-A
Festo DNC-32-300-PPV-A
Festo DNC-32-300-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindri pneumatici
Producător:
Festo
Model:
DNC-32-300-PPV-A
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germania
A403-6843
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru de aer, cilindru standardizat, cilindru de prindere
- Producător: Festo
- Tip: DNC-32-300-PPV-A
- Diametru piston: 32 mm
- Cursă: 300 mm
Godpfx Ahed Nhino Njit
- Presiune maximă: 12 bar