Festo DNC-32-400-PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DNC-32-400-PPV-A
more Images
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DNC-32-400-PPV-A
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locația vânzătorului:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germania Germania
A342-8297
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, cilindru standard, cilindru de prindere
- Producător: Festo
Godjdkx Tlopfx Alnoit
- Tip: DNC-32-400-PPV-A
- Piston: Ø 32 mm
- Cursă: 400 mm
- Presiune: max. 12 bar