Festo DNC-40-160-PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindri pneumatici Festo DNC-40-160-PPV-A
more Images
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindri pneumatici
Producător:
Festo
Model:
DNC-40-160-PPV-A
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A411-9549
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, cilindru standardizat, cilindru de fixare
Gedsd S A U Sepfx Ah Nebl
- Festo tip: DNC-40-160-PPV-A
- Piston: Ø 40 mm
- Cursă: 160 mm
- Presiune maximă: 12 bar