Festo DNC-50-50-PPV-A
Wiefelstede Germania
Cilindri pneumatici Festo DNC-50-50-PPV-A
more Images
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindri pneumatici
Model:
DNC-50-50-PPV-A
Stare:
bun (utilizat)
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A179-9929
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, piston pneumatic, piston cu aer
- Cursa: 50 mm
- Diametrul pistonului: Ø mm
- Tijă piston: 20 mm (conexiune filet M16 x 1,25)
- Lungime totală: 230 mm
- Lungime totală extinsă: 280 mm