Festo DNC-63-600-PPV-A
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Model:
DNC-63-600-PPV-A
Stare:
folosit
Locație:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germania
A136-58953
Număr de referință:
Descriere
- Producător: Festo, cilindru standardizat tip DNC-63-410-PPV-A
- Cursă: 410 mm
- Piston: Ø 63 mm
Gedpfxeqa I Ilo Ah Noit
- Tijă piston: Ø 20 mm / M16 x 1,5
- Presiune maximă: 12 bar