DNC-80-555-PPV-A
Cilindri pneumatici
Festo
DNC-80-555-PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede
Date despre utilaj
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A402-4248
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 12.06.2024
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer comprimat, piston pneumatic, piston cu aer
- Cursă: 555 mm
- Diametru piston: 80 mm
- Tip: DNC-80-555-PPV-A Q R3
- Presiune maximă: 10 bar
Giedpfxjd I H S Ej Ah Njt
- Dimensiuni: 770/93/93 mm
- Greutate: 8,4 kg
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
- Cursă: 555 mm
- Diametru piston: 80 mm
- Tip: DNC-80-555-PPV-A Q R3
- Presiune maximă: 10 bar
Giedpfxjd I H S Ej Ah Njt
- Dimensiuni: 770/93/93 mm
- Greutate: 8,4 kg
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 4402 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Salach
1.187 km
Presă cu coloană dublă - hidraulică
HYDRAPHPDb 250 (CE)
HYDRAPHPDb 250 (CE)
Anunț mic
Jettingen
1.254 km
Presă de imprimare hidraulică
HYDRAPHPDZb 250
HYDRAPHPDZb 250
Wiefelstede
Lungimea cursei de acționare liniară 2480 mm