Festo DNG-32-160-PPV-A Hub 160 mm
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DNG-32-160-PPV-A  Hub 160 mm
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DNG-32-160-PPV-A Hub 160 mm
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A199-03315
Număr de referință:
Descriere
Gisdpfxew Up Ixo Alnet
-Producător: Festo, cilindru standard dublu efect tip DNG-32-160-PPV-A
-Cursă: 160 mm
-Piston: Ø 63 mm
-Tijă piston: Ø 12 mm
-Presiune max.: 12 bar