Festo DNU-32-420-PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Pneumatikzylinder Festo DNU-32-420-PPV-A
more Images
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Pneumatikzylinder
Producător:
Festo
Model:
DNU-32-420-PPV-A
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A611-9266
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, piston pneumatic, piston cu aer
Gbedeg I D Ncspfx Ah Nsl
- Producător: Festo, cilindru standard tip DNU-32-420-PPV-A
- Cursă: 420 mm
- Piston: Ø 32 mm
- Tija pistonului: Ø 12 mm / M10x1,25