Festo DSBC-40-20-PPVA Hub 20 mm
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DSBC-40-20-PPVA  Hub 20 mm
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DSBC-40-20-PPVA Hub 20 mm
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A205-30590
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru de aer, piston pneumatic, piston de aer
Gedpfxjxwvp To Alneit
-Producător: Festo, cilindru standard tip DSBC-40-20-PPVA 2123166
-Cursă: 20 mm
-Piston: Ø 40 mm
-Tijă piston: Ø 16 mm / M12
-Presiune maximă: 12 bar