GSL German Standard Lift E030ZM50479 Hub 440 mm
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru hidraulic GSL German Standard Lift E030ZM50479 Hub 440 mm
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru hidraulic
Producător:
GSL German Standard Lift
Model:
E030ZM50479 Hub 440 mm
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A803-0939
Număr de referință:
Descriere
Cilindru hidraulic, cilindru de sprijin, piston hidraulic, piston de presiune, cilindru de basculare
-Producător: GSL (German Standard Lift), cilindru hidraulic cu cursă de 440 mm
-Descriere tip: E030ZM50479
-Tijă piston: Ø 30 mm
-Conector: Ø 24 mm, vezi fotografiile