GUSTOS D-6-D-2-2000
Stare
Nou
Locație
Velen Germania
Rafturi lungi de marfă GUSTOS D-6-D-2-2000
more Images
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Rafturi lungi de marfă
Producător:
GUSTOS
Model:
D-6-D-2-2000
Stare:
nou
Preț și locație
Locație:
46342 Velen Germania
A437-8818
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 16.08.2024
Descriere
Greutate de încărcare raft: 36.000 kg
Gbjdefgyhcepfx Ah Nol
Greutate de încărcare pe nivel: 3.000 kg
Număr de niveluri de încărcare: 2 x 6 buc.
Lungime recomandată a materialului: 6.000 mm
Distanță între montanți: 2.000 mm
Înălțimea raftului: 2.440 mm
Lățimea compartimentului: 500 mm