jcb 535-95
preț fix plus TVA
An de fabricație
2019
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Weißenfels Germania
încărcător telescopic jcb 535-95
more Images
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
încărcător telescopic
Producător:
jcb
Model:
535-95
Număr de mașină:
An de fabricație:
Stare:
foarte bun (second hand)
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Tagewerbener Straße 108, 06667 Weißenfels, Deutschland Germania
Sunați
Detalii tehnice
Putere:
55 kW (74,78 CP)
Tip combustibil:
motorină
Culoare:
galben
Greutate totală:
8.215 kg
Înălțime de ridicare:
9.500 mm
Dimensiunea anvelopei:
400/80-R24
Număr de locuri:
1
Dotări:
cabină, tracțiune integrală
Descriere
Date tehnice
An fabricație 2019
Motor 55 kW Diesel
Capacitate nominală cu centrul de sarcină 3,5 t
Centrul sarcinii 500 mm