Kalmar DCG250-12
An de fabricație
2023
Stare
Utilizat
Locație
Odder Danemarca
Stivuitoare diesel Kalmar DCG250-12
more Images
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Stivuitoare diesel
Producător:
Kalmar
Model:
DCG250-12
Număr de mașină:
2832
An de fabricație:
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
închiriere:
este posibil
Locație:
Odder, Denmark Danemarca
Sunați
Detalii tehnice
Capacitate de încărcare:
25.000 kg
Înălțime de ridicare:
3.920 mm
Tip catarg:
duplex
Lățimea şasiului furcii:
250 mm
Lungimea furcii:
2.400 mm
Lungime totală:
7.005 mm
Lățime totală:
3.000 mm