332V-1100 Palettenzange
Macara montată pe camion
Kinshofer
332V-1100 Palettenzange
preț fix plus TVA
An de fabricație
2019
Stare
Utilizat
Locație
Bovenden
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Macara montată pe camion
- Producător:
- Kinshofer
- Model:
- 332V-1100 Palettenzange
- An de fabricație:
- 2019
- Stare:
- folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locația vânzătorului:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Germania
Sunați
Detalii tehnice
- Kilometraj:
- 1.001 km
- Prima înmatriculare:
- Greutatea goală:
- 355 kg
- Culoare:
- negru
- Cabină șofer:
- altul
- Tip de angrenaj:
- altul
- Capacitate de încărcare:
- 1.900 kg
- Dotări:
- macara
Detalii despre ofertă
- ID anunț:
- A211-30832
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 30.01.2026
Descriere
Locația vehiculului: Bovenden,
Gisdpfx Aoyf Nwuolnjt
Inclus rotator Kinshofer și suspensie superioară!
Adâncime de scufundare aprox. 1100 mm până la 1650 mm!
Deschidere aprox. 400 mm până la 1400 mm! INFORMAȚIILE DESPRE ACCESORII SUNT FĂRĂ GARANȚIE, modificări, vânzare intermediară și erori rezervate!
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gisdpfx Aoyf Nwuolnjt
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2002
2.419 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 551 8... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Burghaun
1.243 km
Macara mobilă de încărcare
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100 / NEU lagern
Anunț mic
Burghaun
Utilaj de construcții
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100