Krauss Maffei KM 150-700C2 (2003)
KraussMaffei KM 150-700C2
An de fabricație
2003
Stare
Utilizat
Locație
Trenčianske Stankovce Slovacia
Krauss Maffei KM 150-700C2 (2003) KraussMaffei KM 150-700C2
more Images
KraussMaffei KM 150-700C2
KraussMaffei KM 150-700C2
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Producător:
KraussMaffei
Model:
KM 150-700C2
An de fabricație:
2003
Stare:
folosit
Preț și locație
Locația vânzătorului:
3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, Slovacia Slovacia
Sunați
Detalii tehnice
Forță de strângere:
1.500 kN
Dotări:
documentație / manual
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A211-13542
Număr de referință:
Descriere
Mașină de injectat KM 150-700/C2
Gbjdjyfm Ahjpfx Ah Njl
Unitate de închidere
1. Forță de închidere: 1500 kN
2. Dimensiunea plăcilor (h × v): 780 × 790 mm
3. Cursa de deschidere a matriței: 600 mm
4. Distanța între coloane (h × v): 500 × 500 mm
5. Înălțimea minimă de instalare a matriței: 300 mm
6. Cursa ejectorului: 150 mm
7. Canal cald - număr de zone utilizate: 12
8. Controlul pivoților ventilului pneumatic: 1 bucată
Unitate de injectare
1. Diametru șnec: 45 mm
2. Presiune de injectare: 2336 bar