Laser Cutting Machine GS-3015CE 12KW
An de fabricație
2025
Stare
Nou (complet funcțional)
Locație
Erwitte Germania
Mașină de tăiere cu laser Laser Cutting Machine GS-3015CE 12KW
more Images
YouTube video
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de tăiere cu laser
Producător:
Laser Cutting Machine
Model:
GS-3015CE 12KW
An de fabricație:
2025
Stare:
nou
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
Locație:
Overhagener Weg 44, 59597 Erwitte, Germany Germania
Sunați
Detalii tehnice
Puterea laserului:
12.000 W
Grosimea max. a tablei din oțel:
80 mm
Grosimea maximă a tablei de alamă:
80 mm
Lungimea mesei:
3.000 mm
Lățimea mesei:
1.500 mm
Distanța de deplasare pe axa X:
1.550 mm
Deplasarea axei Y:
3.050 mm
Cursa axei Z:
290 mm
Greutatea piesei prelucrate (max.):
1.400 kg
Tensiune de intrare:
380 V
Frecvență de intrare:
50 Hz
Tip de curent de intrare:
trifazat
Lungime totală:
9.100 mm
Lățime totală:
3.120 mm
Înălțime totală:
2.200 mm
Durata garanției:
24 luni
Domeniul de lucru:
3.015 mm
Dotări:
Descriere
Mașină de tăiat cu fibră laser cu acoperire totală, complet nouă | Seria GS-CE/ GS-CE PRO | 3000–60000 W
MAȘINĂ DISPONIBILĂ PE STOC
Dimensiuni platformă de lucru: 3000 mm * 1500 mm, 4000 mm * 1500 mm, 6000 mm * 1500 mm, 6000 mm * 2500 mm;