AROCS 2648* FASSI F245A.0.24 E + FUNK / 6x4 *TOP
Macara montată pe camion
MERCEDES-BENZ
preț fix plus TVA
An de fabricație
2015
Stare
Utilizat
Locație
Nowy Sacz
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Macara montată pe camion
- Producător:
- MERCEDES-BENZ
- An de fabricație:
- 2015
- Stare:
- folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locația vânzătorului:
- Tarnowska 185, 33-300 Nowy Sacz, Polonia
Sunați
Detalii tehnice
- Kilometraj:
- 492.000 km
- Putere:
- 353 kW (479,95 CP)
- Prima înmatriculare:
- Tip combustibil:
- motorină
- Greutate totală:
- 26.000 kg
- Configurație ax:
- 3 axe
- Frâne:
- retarder
- Culoare:
- verde
- Tip de angrenaj:
- automat
- Lungimea spațiului de încărcare:
- 4.050 mm
- Lățimea spațiului de încărcare:
- 2.450 mm
- Înălțime spațiu de încărcare:
- 600 mm