Mitsubishi FB35N-80E
VB plus TVA
An de fabricație
2022
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Burghaun Germania
Stivuitor electric cu 4 roți Mitsubishi FB35N-80E
more Images
Mitsubishi FB35N-80E
Mitsubishi FB35N-80E
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Stivuitor electric cu 4 roți
Producător:
Mitsubishi
Model:
FB35N-80E
Număr de mașină:
EFB09D61124
An de fabricație:
2022
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Ore de funcționare:
720 h
Preț și locație
VB plus TVA
închiriere:
este posibil
Locația vânzătorului:
Am Grubener Weg 7, 36151 Burghaun, Germania Germania
Sunați
Detalii tehnice
Capacitate de încărcare:
3.500 kg
Înălțime de ridicare:
6.510 mm
Ridicare liberă:
1.885 mm
Tip combustibil:
electric
Tip catarg:
triplex
Înălțime de construcție:
2.930 mm
Lungimea furcii:
1.200 mm
Tip de transmisie:
Elektro
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A215-84528
Număr de referință:
EFB09D61124
Actualizare:
ultima dată la 25.03.2026
Descriere
Electrostivuitor cu 4 roți
Număr de șasiu: EFB09D61124
Punct de greutate al sarcinii: 500 mm
Clasa ISO: Clasa ISO 3 = 2.500 - 4.999 kg
Tip catarg: Triplex
Stare tehnică: foarte bună
Anvelope față tip: superelastice
Stare anvelope față: 80 - 100%
Gsdpfx Aoyw Ayuoh Nebl
Anvelope spate tip: superelastice
Stare anvelope spate: 80 - 100%
Baterie Volți: 80V
Baterie Ah: 775Ah
Producător baterie: Frabat
An fabricație baterie: 2022
Stare baterie: 80 - 100%