OSAMA S2R-1300
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Juszczyn Polonia
Mașină de aplicat adeziv OSAMA S2R-1300
more Images
YouTube video
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
OSAMA S2R-1300
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de aplicat adeziv
Producător:
OSAMA
Model:
S2R-1300
Stare:
aproape ca nou (folosit)
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
Locație:
Juszczyn 546, 34-231 Juszczyn, Polska Polonia
Descriere
Aplicator unilateral de adeziv OSAMA S2R-1300
Lățime de lucru: 1300 mm
Înălțime minimă/maximă de trecere: 0-90 mm
Gbjdjx Tha Sjpfx Ah Nol
Diametru role aplicatoare: 185 mm
Viteză de avans: 18 m/min
Motor: 0,37 kW