ZGR1400/2,0
Mașină de îndoire pivotantă
Prod-Masz
ZGR1400/2,0
preț fix plus TVA
An de fabricație
2025
Stare
Nou
Locație
Halver
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Mașină de îndoire pivotantă
- Producător:
- Prod-Masz
- Model:
- ZGR1400/2,0
- An de fabricație:
- 2025
- Stare:
- nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- Oststraße 12, 58553 Halver, Deutschland
Descriere
Livrare gratuită până la 150 km.
Instrucțiuni tehnice furnizate la fața locului.
- Lățime de lucru: 1400 mm
- Grosime tablă până la 2,0 mm (metale neferoase)
- Unghi de îndoire până la 145°
- Deschidere: 80 mm
- Scară gradată pentru unghi
- Opritor pentru presetarea unghiului de îndoire
- Suport pentru foi de tablă
- Opritor frontal reglabil la adâncime
- Greutate: aprox. 175 kg
- Certificat CE
- Garanție 12 luni
Accesorii - Foarfecă cu role (până la 0,8 mm): 350 EUR
Toate prețurile sunt fără TVA 19%
Ridicare personală posibilă
Gsdpfstctmmex Alnoit
Alte dimensiuni (1000, 1400, 2140, 2640, 3140, 3640, 4140 mm) disponibile la cerere
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
- Lățime de lucru: 1400 mm
- Deschidere: 80 mm
- Scară gradată pentru unghi
- Suport pentru foi de tablă
- Greutate: aprox. 175 kg
- Certificat CE
- Garanție 12 luni
Ridicare personală posibilă
Gsdpfstctmmex Alnoit
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2018
25 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 2353 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Singen (Hohentwiel)
1.240 km
Prod-Masz Mobile AbkantbankZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu
Anunț mic
Rödermark
1.281 km
Mașină pentru margele și flanșe
STÜCKMANN - HILLEN46212
STÜCKMANN - HILLEN46212
Mierlo
RogiWFM1500
RogiWFM1500
Kreuztal
PROD-MASZ Kantbank AbkantbankBiegemaschine 1400mm/2.0 Stahl