Prodeco E60 Eco
Stare
Nou
Locație
Naprawa Polonia
Presa de brichetat pentru rumeguș Prodeco E60 Eco
more Images
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Presa de brichetat pentru rumeguș
Producător:
Prodeco
Model:
E60 Eco
Stare:
nou
Preț și locație
Locație:
Naprawa 138, 34-240 Jordanów, Polska Polonia
Descriere
Diametrul brichetei: 60 mm
Diametrul rezervorului: 100 mm
Capacitate: 15/70 kg/h
Lungimea maximă a brichetei: 60 mm
Număr de cicluri: 7 cicluri/min
Număr de cilindri: 3
Alimentare: 40 V, 50 Hz
Putere motor: 5,5 kW
Dimensiuni totale
Lungime: 1700 mm
Adâncime: 1170 mm
Gbsdpfodz Dmgjx Ah Nsl
Înălțime: 1510 mm