SMV SMV52-1200B
An de fabricație
2008
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Oldenburg Germania
Stivuitoare grele - Diesel SMV SMV52-1200B
more Images
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Stivuitoare grele - Diesel
Producător:
SMV
Model:
SMV52-1200B
Număr de mașină:
M7759*13016
An de fabricație:
2008
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Ore de funcționare:
18.990 h
Preț și locație
închiriere:
este posibil
Locația vânzătorului:
Fuldastr. 32, 26135 Oldenburg, Germania Germania
Sunați
Detalii tehnice
Capacitate de încărcare:
52.000 kg
Înălțime de ridicare:
4.750 mm
Tip combustibil:
motorină
Tip catarg:
simplex
Înălțime de construcție:
5.430 mm
Putere:
257 kW (349,42 CP)
Lungimea furcii:
2.000 mm
Greutatea goală:
63.460 kg
Tip de transmisie:
Diesel
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A194-75766
Număr de referință:
D4150
Actualizare:
ultima dată la 26.09.2025
Descriere
Stivuitor de mare capacitate - Diesel
Număr șasiu: M7759*13016
Punct de încărcare: 1200 mm
Lățime furcă: 300 mm
Gedpfxowwnl Aj Alneit
Grosime furcă: 150 mm
Tip catarg: Standard
Transmisie: Clark Dana 15,5HRTE27418-60
Stare: Pregătit pentru utilizare și complet funcțional
Stare tehnică: bună
Anvelope față tip: pneumatice
Dimensiune anvelope față: 18.00-25
Stare anvelope față: 60 - 80%
Anvelope spate tip: pneumatice
Dimensiune anvelope spate: 18.00-25
Stare anvelope spate: 60 - 80%