STAM STAM-2000
An de fabricație
2000
Stare
Utilizat
Locație
Ciriè Italia
Linie de tăiere la lungime și linie de șlițuit STAM STAM-2000
more Images
STAM STAM-2000
STAM STAM-2000
STAM STAM-2000
STAM STAM-2000
STAM STAM-2000
STAM STAM-2000
STAM STAM-2000
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Linie de tăiere la lungime și linie de șlițuit
Producător:
STAM
Model:
STAM-2000
An de fabricație:
2000
Stare:
folosit
Preț și locație
Locație:
Via Camossetti 50, 10073 Ciriè (TO), Italia Italia
Descriere
Producător: STAM
Model: Stam 2000-3
An fabricație: 2002
Stare: Utilizat
Număr stoc: 0395
Derulator – Greutate maximă: 30 tone
Derulator – Lățime maximă: 2000 mm
Derulator – Lățime minimă: 400 mm
Derulator – Diametru exterior maxim al coil-ului: 1.800 mm
Derulator – Expansiune hidraulică: minim 508 mm, maxim 610 mm
Redresor – Lățime bandă: 2.000 mm
Gjdpfx Ahsywd Aks Nebl
Redresor – Grosime maximă bandă: 3 mm
Redresor – Grosime minimă bandă: 0,6 mm
Redresor – Număr role: 17
Redresor – Diametru role: 46 mm
Alimentator electronic – Pas minim: 250 mm, pas maxim: 4.000 mm.