Maşină de profilat
WEINIG Profimat 23

Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Bern Elveția
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
more Images
WEINIG Profimat 23
WEINIG Profimat 23
WEINIG Profimat 23
WEINIG Profimat 23

Date despre utilaj

Denumirea mașinii:
Maşină de profilat
Producător:
WEINIG
Model:
Profimat 23
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional

Preț și locație

Locație:
Schlossstrasse 118, 3008 Bern, Schweiz Elveția
Sunați

Detalii despre ofertă

ID anunț:
A221-27332
Actualizare:
ultima dată la 02.09.2026

Descriere

Lățimea maximă de rindeluire: 230 mm
Înălțimea maximă de rindeluire: 120 mm
Numărul de axe: 4
Turația maximă a axelor: 6.000 rotații/minut
Lungimea mesei de alimentare: aprox. 2.000 mm
Ajustare motorizată a lățimii și înălțimii de rindeluire
Avans maxim: 24 m/min
Buton de oprire de urgență
Dimensiuni (L x l x Î): aprox. 4.100 x 1.500 x 1.600 mm
Greutate: aprox. 2.800 kg
Ndodpszdk Dfofx Apvob

Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.

Furnizor

Înregistrat din: 2023

1 Anunț online

Sunați

Trimite solicitare

Terenus 
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Notă: Cererea dvs. va fi transmisă tuturor vânzătorilor din categoria de utilaje. Prin aceasta puteți primi foarte multe oferte.
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.

Telefon & Fax

+41 76 47... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 Fenster
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 Fenster
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 Fenster
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 Fenster
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 Fenster
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 Fenster
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 Fenster
more images
Germania Oberkochen
1.162 km
Rindea cu patru laturi
WEINIGProfimat 23 Fenster
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
Mașină de fabricat uși LARI E LARI - ITALY FR 20 - TA
more images
Italia Cantù
1.226 km
Mașină de fabricat uși
LARI E LARI - ITALYFR 20 - TA
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23, Uniplan 23, RF 15
more images
Germania Oberkochen
1.162 km
Rindea cu patru laturi
WEINIGProfimat 23, Uniplan 23, RF 15
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Mașină de rindeluit pe patru fețe WEINIG Profimat 23 E_Fenster
more images
Germania Oberkochen
1.162 km
Mașină de rindeluit pe patru fețe
WEINIGProfimat 23 E_Fenster
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Capsatoare RUCHSER Jumbo Automatic Video
Capsatoare RUCHSER Jumbo Automatic Video
Capsatoare RUCHSER Jumbo Automatic Video
Capsatoare RUCHSER Jumbo Automatic Video
more images
Aalen
1.161 km
Capsatoare
RUCHSERJumbo Automatic Video
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 E_Fenster
Rindea cu patru laturi WEINIG Profimat 23 E_Fenster
more images
Germania Oberkochen
1.162 km
Rindea cu patru laturi
WEINIGProfimat 23 E_Fenster
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete WEINIG PROFIMAT 23
more images
Polonia Sierakowska Huta
1.058 km
Mașină de rindeluit cu 4 fețe, cu 7 capete
WEINIGPROFIMAT 23
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
Mașini de rindeluit și de turnat SCM SUPERSET CLASS
more images
Italia Italia
1.091 km
Mașini de rindeluit și de turnat
SCMSUPERSET CLASS
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23 E
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23 E
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23 E
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23 E
more images
Germania Barntrup
1.333 km
Maşină de profilat
WEINIGProfimat 23 E
Sunați
Anunț mic
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
Rabot cu patru fețe WEINIG PROFIMAT 23E
more images
Polonia Sierakowska Huta
1.058 km
Rabot cu patru fețe
WEINIGPROFIMAT 23E
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină de curățat colțuri PVC Emmegi TRIMMER E
Mașină de curățat colțuri PVC Emmegi TRIMMER E
Mașină de curățat colțuri PVC Emmegi TRIMMER E
Mașină de curățat colțuri PVC Emmegi TRIMMER E
Mașină de curățat colțuri PVC Emmegi TRIMMER E
more images
Italia Silvi
943 km
Mașină de curățat colțuri PVC
EmmegiTRIMMER E
Sunați
Anunț mic
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996 Weinig Profimat 23
more images
Olanda Wijchen
1.544 km
Mașini de rindeluit pe patru fețe Weinig Profimat 23, an fabricație 1996
WeinigProfimat 23
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Maşină de profilat Weinig Profimat 23E
Maşină de profilat Weinig Profimat 23E
Maşină de profilat Weinig Profimat 23E
Maşină de profilat Weinig Profimat 23E
Maşină de profilat Weinig Profimat 23E
Maşină de profilat Weinig Profimat 23E
Maşină de profilat Weinig Profimat 23E
Maşină de profilat Weinig Profimat 23E
more images
Olanda Hardenberg
1.517 km
Maşină de profilat
WeinigProfimat 23E
Sunați
Anunț mic
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
Formier Weinig Unimat 23 EL
more images
Polonia Juszczyn
574 km
Formier
WeinigUnimat 23 EL
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
Maşină de profilat WEINIG Profimat 23
more images
Slovacia Banská Bystrica
543 km
Maşină de profilat
WEINIGProfimat 23
Sunați