WINTER SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
preț fix plus TVA
An de fabricație
2025
Stare
Nou
Locație
Leipzig Germania
Schleifstraße WINTER SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Schleifstraße
Producător:
WINTER
Model:
SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
An de fabricație:
2025
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Leipzig Germania
A185-72431
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 09.12.2025
Descriere
Dimensiuni (Lungime/Lățime/Înălțime) 4630x3005x2334 mm
Greutate 12160 kg
Necesar total de putere 135,6 kW
Linie de șlefuire SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
- Lățime de prelucrare 1300 mm
- Lungime minimă piesă 465 mm
- Înălțime de trecere min./max. 3-100 mm
- Putere totală instalată 71,8 kW
- Viteză de avans reglabilă 4-28 m/min
- Putere motor prim agregat de șlefuire 30 kW
- Putere motor al doilea agregat de șlefuire 22 kW
- Putere motor al treilea agregat de șlefuire 15 kW
- Motor avans 3,7 kW
- Motor reglare înălțime 0,55 kW
- Motor perie de desprafuire 0,55 kW
- Duritatea primei role de șlefuit 80 Sh
- Duritatea celei de-a doua role de șlefuit 50 Sh
- Duritatea celei de-a treia role de șlefuit pantof de șlefuit
- Diametrul primei role de șlefuit Ø 255 mm
- Diametrul celei de-a doua role de șlefuit Ø 255 mm
- Diametrul celei de-a treia role de șlefuit pantof de șlefuit
- Viteza primei benzi de șlefuit 21 m/s
- Viteza celei de-a doua benzi de șlefuit 14,5 m/s
- Viteza celei de-a treia benzi de șlefuit 11 m/s
- Dimensiune bandă abrazivă 1320 × 2000 mm
- Conexiune aer comprimat 6 bar
- Consum aer 17 m3/h
- Capacitate exhaustare 9200 m3/h
- Tensiune 400 V / 50 Hz
- Dimensiuni L=2100, l=3005, h=2334 mm
- Greutate 6390 kg
SANDOMAT SUR-R1300
Date tehnice:
- Lățime de prelucrare 1300 mm
- Lungime minimă piesă 390 mm
- Înălțime de trecere min./max. 10-100 mm
- Putere totală instalată 63,8 kW
- Viteză de avans reglabilă 5-32 m/min
- Putere motor prim agregat de șlefuire 37 kW
- Motor avans 3,7 kW
Guodjv A Hftopfx Alnjb
- Duritatea celei de-a doua role de șlefuit 70 Sh
- Viteza celei de-a doua benzi de șlefuit 18 m/s
- Dimensiune bandă abrazivă 1320 × 2400 mm
- Consum aer 17 m3/h
- Capacitate exhaustare 9500 m3/h
- Tensiune 400 V / 50 Hz
- Dimensiuni L=2530, l=2170, h=2290 mm