YASKAWA V-1000 CIMR-VC4A0023FAA
Stare
Utilizat
Locație
Lengerich Germania
Convertor de frecvență YASKAWA V-1000 CIMR-VC4A0023FAA
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Convertor de frecvență
Producător:
YASKAWA
Model:
V-1000 CIMR-VC4A0023FAA
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
Locație:
49525 Lengerich, Deutschland Germania
A214-18037
Număr de referință:
ST-003-2511
Actualizare:
ultima dată la 04.03.2026
Descriere
PUTERE MOTOR MAXIMĂ: 11kW / 7,5kW
Intrare: AC3Faze 380-480V 50/60Hz 24,0A / 20,0A
Ieșire: AC3Faze 0-480V / 0-400Hz 23,0A / 18,0A
Gedpoyqybzsfx Alnjit
Domeniu de utilizare: Control acționare
Lățime: 140 mm
Înălțime: 260 mm
Adâncime: 140 mm