BEYELER RH100-3100
An de fabricație
1990
Stare
Utilizat
Locație
Germania Germania
Apăsați frâna - hidraulică BEYELER RH100-3100
more Images
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Apăsați frâna - hidraulică
Producător:
BEYELER
Model:
RH100-3100
An de fabricație:
1990
Stare:
folosit
Preț și locație
Locație:
, Germania Germania
A176-31328
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 08.01.2026
Descriere
Detalii tehnice:
Forță de presare: 100 t
Lungime de îndoire: 3100 mm
Distanța între montanți: 2630 mm
Control program: CNC CYBELEC
Cursă max.: aprox. 215 mm
Adâncime gât: 255 mm
Înălțime de instalare: 410 mm
Viteză de avans rapid: 100 mm/sec
Viteză de lucru: 6,5 mm/sec
Opritor spate: 500 mm motorizat
Godpfou Icdaox Ah Njit
Dimensiuni masă: 3100 x 60 mm
Înălțime de lucru: 890 mm
Tensiune alimentare: 3x380 V / 50 Hz
Necesar de putere totală: 5,5 kW
Greutate mașină cca.: 7,9 t
Dimensiuni mașină LxlxH: cca. 3,8 x 1,5 x 2,5 m
Opritor spate 500 mm, lățime 2570 mm; 2 suporți de sprijin reglabili manual pe întreaga lățime
Operare prin panou de comandă și/sau pupitru pentru comandă bimanuală/pedală
Control și prin telecomandă manuală
Inclusiv accesorii
Conform specificațiilor.
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Furnizor
Ultima dată online: săptămâna trecută
Înregistrat din: 2012
767 Anunțuri online
Trustseal icon
Sunați
Trimite solicitare
Terenus
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
Telefon & Fax
+49 341 6... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Presă de frână Ajial Ajial 3100x125Tn
more images
Spania Balaguer
1.985 km
Presă de frână Ajial
Ajial3100x125Tn
Vânzător verificat
Anunț mic
Presă de frână Haemmerle BM 100-3100
Germania Berlin
1.113 km
Presă de frână
HaemmerleBM 100-3100
Frână de presă hidraulică Safan CNCS 80-2550
Austria Oberweis
875 km
Frână de presă hidraulică
SafanCNCS 80-2550
Vânzător verificat
Frână de presă Beyeler PR4
Frână de presă Beyeler PR4
Spania Balaguer
Frână de presă
BeyelerPR4
Prese de frânare CNC KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 2500 mm
Austria Austria
735 km
Prese de frânare CNC
KK KletzerCNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 2500 mm