Carrier Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
An de fabricație
2019
Stare
Utilizat
Locație
London Regatul Unit
Răcitor Carrier Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Răcitor
Producător:
Carrier
Model:
Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
Număr de mașină:
M2019011975
An de fabricație:
2019
Stare:
foarte bun (second hand)
Preț și locație
Locație:
Shelton Street 71-75, WC2H 9JQ London, United Kingdom Regatul Unit
Sunați
Detalii tehnice
Capacitate de răcire:
430 kW (584,64 CP)
Descriere
Carrier Chiller 30 RBP-430-0095-PE (Seria AquaSnap)
Tip: Chiller cu răcire pe aer
Model: 30RBP-430-0095-PE
Variantă: 30RBM/RBP
Număr de serie: M2019011975
An fabricaţie & testare: 06/2019
Producător: Carrier SCS, Montluel, Franţa (United Technologies, Carrier Corporation, SUA)
Specificaţii tehnice:
Capacitate nominală de răcire: 430 kW
Agent frigorific: R-410A
Circuit A: 23,50 kg / Circuit B: 26,70 kg
Încărcare totală: 50,2 kg
GWP: 2088
Compresoare: Danfoss Scroll SH240A4ACE (protejate termic)
Alimentare electrică: 400 V / 3 faze / 50 Hz
Curent maxim absorbit: 340 A
Curent maxim de pornire: 210 A
Putere consumată: 210 kW
Interval temperatură de funcţionare: –20 °C la +52 °C
Greutate netă: 2760 kg
Grad de protecţie: IP54
Date despre presiune
Agent frigorific: R-410A
Presiune admisă (Min/Max):
Partea de înaltă presiune (PS): –1,0 / 44,2 bar (–99,0 / 4420,0 kPa)
Partea de joasă presiune (PS): –1,0 / 31,1 bar (–99,0 / 3110,0 kPa)
Setare supapă de siguranţă: 42 bar
Setare disc de rupere: 45 bar
Presiune de test: 15,0 bar (test de etanşeitate unitate)