cazeneuve HBX360BC
An de fabricație
1984
Stare
Utilizat
Locație
Courbevoie Franța
Strung paralel cazeneuve HBX360BC
more Images
cazeneuve HBX360BC
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Strung paralel
Producător:
cazeneuve
Model:
HBX360BC
An de fabricație:
1984
Stare:
gata de utilizare (folosit)
Preț și locație
Locație:
293 Bd. St. Denis, 92400 Courbevoie, France Franța
Sunați
Detalii tehnice
Alezor axului principal:
37 mm
Diametru de strunjire:
360 mm
Lățime la centru:
750 mm
Turația arborelui principal (max.):
3.000 rot/min
Descriere
Afișaj Newall 2 axe
Capacitate 750x360 mm
Aleza 37 mm