Festo ADVU-40-20-A-P-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru compact Festo ADVU-40-20-A-P-A
more Images
Festo ADVU-40-20-A-P-A
Festo ADVU-40-20-A-P-A
Festo ADVU-40-20-A-P-A
Festo ADVU-40-20-A-P-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru compact
Producător:
Festo
Model:
ADVU-40-20-A-P-A
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germania
A758-8004
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, cilindru standard, cilindru de prindere
Godpfxoiiwgfj Alnoit
-Producător: Festo, cilindru compact tip ADVU-40-20-A-P-A
-Cursă: 20 mm
-Piston: Ø 40 mm
-Tijă piston: Ø 12 mm / M10 x 1,25