GSL German Standard Lift D120050AAV70290 Hub 290 mm
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru hidraulic GSL German Standard Lift D120050AAV70290 Hub 290 mm
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru hidraulic
Producător:
GSL German Standard Lift
Model:
D120050AAV70290 Hub 290 mm
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A183-60551
Număr de referință:
Descriere
- Producător: GSL (German Standard Lift), cilindru hidraulic dublu efect
- Tip: D120050AAV70290
- Cursă: 290 mm
- Tijă piston: Ø 50 mm
- Tub Ø exterior: 135 mm
- Prindere: Ø 50 mm / distanță între găuri 530 mm