HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
Stare
Utilizat
Locație
Brügg Elveția
Centru de prelucrare cu 5 axe HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
more Images
YouTube video
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Centru de prelucrare cu 5 axe
Producător:
HEDELIUS
Model:
RS 60 MAGNUM-2000
Stare:
folosit
Preț și locație
Locația vânzătorului:
Industriestrasse 22, 2555 Brügg, Elveția Elveția
A216-06253
Număr de referință:
Descriere
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000 este un centru de prelucrare cu 5 axe proiectat pentru prelucrare de înaltă precizie, acuratețe și fiabilitate. Capacități de lucru: masă 1.200 x 600 mm (Ø 680 mm), greutate maximă piesă 300 kg; curse X 2.000 mm, Y 620 mm, Z 520 mm, unghi de pivotare A +15° / -95°. Date tehnice: con ax SK40, 50–12.000 rpm, cuplu 121 Nm; avans 0–45 mm/min, avans rapid 45 m/min, forță de avans 7 kN; alimentare 3x400 V 50 Hz, putere totală 25 kVA; greutate mașină ≈11.000 kg, dimensiuni 5.400 x 4.300 x 3.000 mm; schimbare sculă 3 s, diametru max. sculă 80 mm, lungime 330 mm, greutate 8 kg. Dotări: magazie unelte cu 56 locașuri, sistem de răcire 1.250 l, înaltă presiune 80 bar, palpator Renishaw, transportor de șpan, aspirare ceață de ulei, climatizare dulap electric, carcasare completă. Permite toleranțe foarte stricte; adecvat pentru industria auto, aerospațială, tehnică medicală, orologerie și construcția de mașini.