Heinrichsglück - Mechacon DSH1.000-P600
An de fabricație
2022
Stare
Nou
Locație
Soest Germania
Suport rotativ reglabil pe înălțime Heinrichsglück - Mechacon DSH1.000-P600
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Suport rotativ reglabil pe înălțime
Producător:
Heinrichsglück - Mechacon
Model:
DSH1.000-P600
An de fabricație:
2022
Stare:
nou
Preț și locație
Locație:
Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland Germania
Descriere
• Capacitate portantă a suportului rotativ: 1.000 kg
• Corpul utilajului: construcție din tablă de oțel de calitate
• Lungime/Lățime: 1.000 mm x 1.180 mm
• Înălțime: 2.220 mm
• Cursă verticală a platoului rotativ: 700-1.400 mm
• Diametru platou rotativ: 600 mm
• Mandrină: M-WPS500
• Greutate utilaj (DSH): 1.400 kg
• Turație platou rotativ: 0,1-2 rot./min
Operare:
La panoul de comandă: comutator de selecție (rotire cu pedală sau buton pe panoul de comandă).
Gjdsfxw Dcspfx Ah Nobl
Rotire: STÂNGA/DREAPTA
Ridicare: SUS/JOS
Potentiometru pentru reglarea continuă a turației.
Pedala de picior: rotire STÂNGA/DREAPTA
Transfer curent de sudură: 600A