HUVEMA / Beka-Mak HU 230 DGH-4 / BMSY 230 DGH
Stare
Nou
Locație
Dortmund Germania
Ferăstrău cu bandă cu mitra dublă HUVEMA / Beka-Mak HU 230 DGH-4 / BMSY 230 DGH
more Images
Date despre utilaj
Preț și locație
Locație:
Rüschebrinkstr. 151-153, 44143 Dortmund-Wambel, Deutschland Germania
Descriere
1 ferăstrău cu bandă orizontală semi-automat nou, cu dublă tăiere la unghi
Marcă: HUVEMA / Beka-Mak, origine Turcia
Model: HU 230 DGH-4 / BMSY 230 DGH
Date tehnice:
Capacitate de tăiere:
• Rotund: 230 mm
• Dreptunghiular: 320 x 130 mm
• Pătrat: 230 mm
-45° Rotund: 180 mm
-45° Plat: 230 x 100 mm
-45° Pătrat: 150 mm
+45° Rotund: 210 mm
+45° Plat: 230 x 160 mm
+45° Pătrat: 180 mm
+60° Rotund: 120 mm
+60° Plat: 120 x 100 mm
+60° Pătrat: 100 mm
Înălțime de lucru: 795 mm
Putere motor principal: 1,0 - 1,3 kW, 400 V, 50 Hz
Putere pompă lichid de răcire: 0,12 kW
2 viteze: 35 / 70 m/min
Gbjdpfjvyidmex Ah Nel
Dimensiuni bandă: 2730 x 27 x 0,9 mm
Dimensiuni L x l x H: 1350 x 700 x 1300 mm
Greutate: 415 kg
Accesorii / Caracteristici speciale:
• Funcționare semi-automată
• Menghină hidraulică acționată cu pedală de picior
• Tăiere la ambele unghiuri prin cadru pivotant
o Materialul de tăiere rămâne fix în poziție!
o Nu este necesară rotația materialului pentru tăieturi la unghi!
o Eficiență ridicată și economie semnificativă de timp!
• Opresoare de precizie setate la 0°, 45° și 60° stânga și 45° dreapta
• Masă de lucru interschimbabilă
• Menghină hidraulică, reglabilă lateral stânga-dreapta
• Opritor de lungime reglabil 500 mm pentru tăieturi de lungime egală