Kalmar ECG160-12
An de fabricație
2024
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Hamburg Germania
Stivuitor cu 4 roti Kalmar ECG160-12
more Images
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Stivuitor cu 4 roti
Producător:
Kalmar
Model:
ECG160-12
An de fabricație:
2024
Stare:
aproape ca nou (folosit)
Funcționalitate:
complet funcțional
Ore de funcționare:
263 h
Preț și locație
Locație:
Max-Born-Straße 2, 22761 Hamburg, Deutschland Germania
Sunați
Detalii tehnice
Capacitate de încărcare:
16.000 kg
Înălțime de ridicare:
550 mm
Centrul de greutate al încărcăturii:
1.200 mm
Tip combustibil:
electric
Tip catarg:
simplex
Înălțime de construcție:
4.445 mm
Lățimea şasiului furcii:
2.500 mm
Lungimea furcii:
2.400 mm
Lățimea furcii:
250 mm
Grosimea furcii:
100 mm
Dimensiunea anvelopei din față:
Dimensiunea anvelopei din spate:
Dotări:
cabină, deplasare laterală, iluminat, sistem de ungere centralizat
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A189-04711
Număr de referință:
Descriere
Kalmar ECG160-12 Li-Ion
An fabricație: 2024
Gisdpfx Ahswa Syio Nst
Ore de funcționare: 263
Catarg: duplex standard
Înălțime de ridicare: 5.500 mm