Alfa Laval Seturi Alfa Laval Lkh-25 + Eh cumpărați folosit (18.046)
Menslage Alfa Laval CLARABREW 2050 (2019)
Alfa Laval
Thisted Cazan
Alfa LavalAalborg Micro
Wiefelstede Grinda de împrăștiere a macaralei
Alfa LavalTragfähigkeit 850 kg

+49 201 857 86 180
Oradea Evaporator de glicol - răcitor
Alfa LavalINR WS 6777D/Y.
Oradea Evaporatoare de glicol - 1, 2, 3 și 4 ventilatoare
Alfa LavalAlfaCubic
Sinsheim Instalație mobilă de deshidratare a nămolului
Alfa LavalAVNX 919
Delmenhorst Rezervor
Alfa Laval10483
Delmenhorst Rezervor
Alfa Laval10398
Delmenhorst Rezervor
Alfa Laval10399
Krotoszyn Matrice industrială de supape CIP
SPX APV, ALFA LAVAL
Freising Cazan de fermentare
Alfa Laval Agri
Freising Răcitor de must
Alfa Laval
Newton Aycliffe 15 m2 Schimbător de căldură cu plăci Alfa Laval model AQ4T-BFG neutilizat
ALFA LAVALAQ4T-BFG
Germania Mașină de băuturi
Alfa LavalBRPX 207
Germania Separator
Alfa LavalHMRPX 510
Germania Separator
Alfa LavalWSB 104
Thisted Rezervor vertical cu agitator 15 m³
Alfa Laval
Sinsheim Rotor de schimb folosit pentru Alfa Laval
Alfa LavalALDEC 506
Thisted Producția de lapte și produse lactate
Alfa LavalPump Type MR
Thisted Schimbător din oțel fără staniu
Alfa LavalType MF6-TF II
Radeberg Pompa centrifugală schimbător de căldură cu plăci
Alfa Laval / GrundfosM6-MFG / CRN32-1
Newton Aycliffe ALFA LAVAL LAPX404-SGP-31G/CG
ALFA LAVALLAPX404-SGP-31G/CG
Krotoszyn Linie de pasteurizare a zerului de unt
Alfa Laval, Tetra PakC8-K8M, CP19555, HP-5032/170
Krotoszyn Sistem complet de răcire cu amoniac
Retech, Sabroe, Tortmans, Alfa LavalPSH-0820, COSB 411904
Thisted BUTOI DE BRÂNZĂ ALFALAVAL-TEBEL 10.000L
Alfa Laval

+49 201 857 86 180






















































































































































































































































































