Sigma 4-16 Ks cumpărați folosit (67.585)
Wald Centrifugă de laborator răcită
SIGMA4-16 KS
SIGMA4-16 KS
Germania Sistem de răcire cu apă
EMKKS 160L-4
Wiefelstede Pompă centrifugă 3 kW
WILOHelix V1008-1/16/E/KS/400-50
Martfeld Pompa hidraulica
16 Stück Bucher5-H2-40 und 2-H2-4
Wiefelstede Servocontroler
Germania Producție completă pentru somiere de pat cu lamele.
Weinig Raimann Linde Koch Panhans GreconHydromat KR KS OPTICUT E14 E16 CNC
Kassel Tehnologia cartofului
JKS 165-4 Alpha
BRIDGESTONER 164 \ TRAILERBAND | 425/65 R 22.5| 4 STUKS | ...
Germania Diverse
Josef FoellmerIram 16 - 4 head paper drills
Pittenhart Robot industrial
KUKAKR 60 L30-4 KS
Turcia 2550×16 mm - 4 cilindri hidraulici grup
CRONOSSTECHSHSB 4R 25-280
Turcia 4100×16 mm - 4 cilindri hidraulici colectivi
CRONOSSTECHSHSB 4R 40-380
Brzesko Kärcher HD 16/15 -4 CAGE
KärcherHD 16/15 -4 CAGE 1600l/h - 150bar
Turcia Foarfecă ghilotină hidraulică 4 metri x 16 mm
CRONOSSTECHHGM 4000X16
Berlin Mașină de tipărire
CEFLAPIXART 16/4/UV
Coevorden Compresor cu șurub 4 în 1 pentru LASER 16 BAR
AHB-20A
Wiefelstede Motor cu angrenaj reglabil 0,75 kW 18-3,7 rpm
Lenze HEW11 333 13 16 2 12 603 16 1 1 EEXF 80L/4
Wiefelstede Ventilator axial 315 mm 0,1 kW