Acest centru de prelucrare orizontală cu 4 axe MORI SEIKI NH-5000 40 a fost fabricat în 2003 și dispune de o construcție robustă, viteză a arborelui de până la 20.000 rpm și putere cuprinsă între 22–30 kW. Include un magazin de scule versatil cu o capacitate de până la 180 de scule și un schimbător automat de paleți dublu pentru creșterea productivității. Dimensiunea paletului este 500 × 500 mm, iar înălțimea maximă a piesei prelucrate este de 1.000 mm. Profitați de oportunitatea de a achiziționa acest centru de prelucrare orizontală MORI SEIKI NH-5000 40. Contactați-ne pentru mai multe informații.
Aplicații:
Godpfex Imt Tox Alnsit
Frezare
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Greutatea utilajului: 13.000 kg
Unitate principală de acționare
Număr de axe: 4
Viteză arbore principal: 12.000 rpm
Putere motor arbore: 30 kW
Con de sculă: BT 40
Deplasări
Deplasare pe axa X: 730 mm
Deplasare pe axa Z: 880 mm
Deplasare pe axa Y: 730 mm
Aplicații:
Godpfex Imt Tox Alnsit
Frezare
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Malsch
1.293 km
Centru de prelucrare - orizontal
MORI SEIKINH 5000-40
MORI SEIKINH 5000-40
Anunț mic
Babberich
1.522 km
Polizor central
TrensSUI 80
TrensSUI 80
Düsseldorf
Centru de prelucrare
MORI SEIKINH 5000 DCG 40
MORI SEIKINH 5000 DCG 40
Buzica
412 km
MORI SEIKI NH5000-40
MORI SEIKINH5000-40
MORI SEIKINH5000-40
Freudenberg
Linie de tăiere la lungime 1.500 x 3 mm/10 tone