Mori Seiki NH4000DCG + 8CPP
An de fabricație
2011
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Leganés Spania
Centru de strunjire și frezare CNC Mori Seiki NH4000DCG + 8CPP
more Images
Mori Seiki NH4000DCG + 8CPP
Mori Seiki NH4000DCG + 8CPP
Mori Seiki NH4000DCG + 8CPP
Mori Seiki NH4000DCG + 8CPP
Mori Seiki NH4000DCG + 8CPP
Mori Seiki NH4000DCG + 8CPP
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Centru de strunjire și frezare CNC
Producător:
Mori Seiki
Model:
NH4000DCG + 8CPP
An de fabricație:
2011
Stare:
foarte bun (second hand)
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
Locație:
Newton ed2 Nave 19-20, 28914 Madrid, España Spania
Descriere
Control CNC: F31iA
X mm: 560
Y mm: 560
Z mm: 630
B mm: 360.000
Capacitate de încărcare a mesei: 400 kg
Avans la tăiere mm/min X, Y, Z: 50.000
Gjdpfsyhlqpsx Alnsit
Deplasare rapidă max. m/min X, Y, Z: 50
Viteză arbore principal rpm: 14.000
Putere arbore principal kW: 18,5
Tip con: BT-40
Cuplu Nm: 120
Tip încărcător
Număr posturi magazie scule: 60
Diametru max. sculă: 70 mm
Diametru max. sculă cu poziții adiacente libere: 140 mm
Lungime max. sculă: 400 mm
Greutate max. sculă: 8 kg
Capacitate rezervor lichid de răcire: 500 l
Răcire prin arbore principal, presiune: 70 bar
ECHIPARE
Extractor de așchii
Răcire prin arbore principal cu pompă de înaltă presiune, 70 bar