Sandvik Coromant R290-160Q40-12M Ø 160 mm
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cap tăietor Sandvik Coromant R290-160Q40-12M Ø 160 mm
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cap tăietor
Producător:
Sandvik Coromant
Model:
R290-160Q40-12M Ø 160 mm
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germania
A177-81226
Număr de referință:
Descriere
Gbsdpfx Aou Tytmeh Nol
-Producător: Sandvik Coromant, Secodex freză de planare cap cuțit freză de colț
-Tip: R290-160Q40-12M 848471
-Prindere: Ø 40 mm / cerc cu găuri Ø 66 x 14 mm
-Dimensiuni: Ø 160 x 60 mm