YAWEI YLMW3000
preț fix plus TVA
An de fabricație
2024
Stare
Nou
Locație
Großrudestedt Germania
Mașină de tăiere cu laser YAWEI YLMW3000
more Images
YouTube video
YAWEI YLMW3000
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de tăiere cu laser
Producător:
YAWEI
Model:
YLMW3000
An de fabricație:
2024
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Kranichborner Str. 12, 99195 Großrudestedt, Deutschland Germania
A148-68991
Număr de referință:
YLMW3000
Actualizare:
ultima dată la 23.07.2024
Descriere
YAWEI aparat manual de sudură cu laser YLMW – exclusiv la H+S Maschinentechnik GmbH
Surse laser:
2000 W
- Oțel carbon: până la 5 mm
- Oțel inoxidabil: până la 5 mm
- Aluminiu: 4 mm
- Alamă: 2 mm
3000 W
- Oțel carbon: până la 8 mm
Gsdpferg Et Ujx Alnsit
- Oțel inoxidabil: până la 8 mm
- Aluminiu: 7 mm
Pachet livrare:
- Aparat de sudură cu laser cu sistem de răcire
- Set furtunuri și cabluri
- Pistol de sudură cu distanță focală reglabilă și kit de accesorii
- Sursă laser cu fibră optică 3000W de la MAX Photonics (opțional 2000W)
- Avans automat pentru sârmă
Date tehnice
- Putere laser: 3000 W
- Lungime undă laser: 1064 nm
- Alimentare: 220V