SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Stare
Nou
Locație
Ahaus Germania
Masă de prindere SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
more Images
YouTube video
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Masă de prindere
Producător:
SIEGMUND
Model:
16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Stare:
nou
Preț și locație
Locație:
Ahaus Germania
A199-23000
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 05.09.2025
Descriere
Lungime masă: 2400 mm
Lățime masă: 1200 mm
Înălțime masă (profil lateral): 100 mm
Greutate: 499 kg
Distribuitor autorizat SIEGMUND – toate articolele disponibile!
Descriere produs:
- Oțel pentru scule complet călit X8.7 + nitrurare cu plasmă
- Grosime material aprox. 11,5 – 13 mm
- Pală laterală din oțel de înaltă calitate S355J2+N + nitrurare cu plasmă
- Găuri Ø 16 mm
- Gaurire pe suprafață în rețea de 50x50 mm
- Colțuri, muchii și găuri rotunjite
Gjdpfx Ahsxaab Es Nobl
- Înălțime pală laterală: 100 mm
- Găuri pe pală laterală în model diagonal
- Inclus scală pe suprafață
- Construcție ranforsată cu nervuri
- Liniile de grilă permit structuri precise.
Mesele de sudură sunt echipate standard cu scală.
Execuție nitrurată cu plasmă:
- Protecție împotriva ruginii / zgârieturilor / adeziunii stropilor de sudură
- Rezistență crescută la coroziune / capacitate de încărcare superioară
Dotare:
- Găuri de 16 mm / Dimensiuni 2400 x 1200 x 100 mm